DomácnostiDomácnosti

Služba viphone break - ukončení

Vážení zákazníci,

děkujeme Vám za důvěru a spolupráci v posledních letech.

Rádi bychom Vás informovali, že služba viphone break a s ní i aplikace viphone communicator již není nadále vyvíjena a bude postupně ukončována.
V tuto chvíli byla ukončena aktivace a možnost dobíjení kreditu do služby viphone break, dosud nabitý kredit však můžete provolat.

Abychom mohli společně dále spolupracovat, připravili jsme pro Vás speciální limitovanou nabídku ve spolupráci se společností Spinoco Czech Republic, a.s. a jejich profesionálními službami.

Všichni stávající zákazníci používající služby viphone break mají možnost přejít na profesionální služby společnosti Spinoco Czech Republic, a.s. Využívání těchto služeb pro jedno telefonní číslo je pak zpoplatněno měsíční částkou 99,- Kč/měsíc (bez DPH), která zahrnuje neomezené hovorné na volání do pevných sítí v ČR. Volání do mobilních sítí je pak zpoplatněno výjimečně výhodnou cenou 0,49 Kč/min (bez DPH).

Pro využívání služeb společnosti Spinoco Czech Republic, a.s. není třeba dobíjet kredit - každý měsíc Vám přijde faktura se čtrnáctidenní splatností. Součástí služeb je možnost přístupu do billingu, což je jednoduchá webová stránka, ve které můžete sledovat hovory, které jste pod Vaším telefonním číslem uskutečnili.

Pokud vlastníte IP telefon, je přechod na nové služby opravdu jednoduchý. Za jednorázovou cenu 299,- Kč (bez DPH) dojde k převodu Vašeho telefonního čísla na nové služby a náš technický tým Vám zašle konfigurační údaje pro telefon, který pak můžete obratem začít využívat.

Jestiže telefon nevlastníte, rádi Vám nabídneme takový, který bude odpovídat Vašim představám, ať už pevný či přenosný. Máme k dispozici širokou škálu telefonů, od nejjednodušších až po ty nejpokročilejší s nejvyšší funkcionalitou. Rádi Vám doporučíme jeden z následujících telefonů:

1. Klasický stolní - Yealink T21 - cena 1 599,- Kč bez DPH
2. Bezdrátový - Siemens Gigaset C530 IP - cena 2 299,- Kč bez DPH

Pokud využíváte volání pomoci software a přejete si jej využívat i nadále, můžete využít například aplikace Zoiper nebo Bria.

V případě, že se rozhodnete této exkluzivní nabídky nevyužít, budou Vám služby viphone break ukončeny k 31. 3. 2017.

Děkujeme za Vaši přízeň a v případě dotazů jsme Vám k dispozici na emailové adrese podpora@viphone.eu.

Tým viphone


© 2017, Unient Communications, a.s., všechna práva vyhrazena